Tesla переносить свою штаб-квартиру в Техас

Деякий час тому відбулося планове щорічне зібрання основних акціонерів Tesla. Як і зазвичай, на заході піднімалися питання щодо майбутнього бренду.

Головною, мабуть, новиною стало перенесення штаб-квартири в місто Остін, яке знаходиться в штаті Техас. Однак, з Каліфорнії ніхто йти не збирається, більш того, рівень виробництва місцевого заводу піднімуть на 50 відсотків. Причини переїзду не називаються.

Найгарячішою ж темою стало питання про терміни виробництва перспективних моделей. Проблеми з постачанням комплектуючих і логістикою були визначальними для пікапа Cybertruck, який планували випустити ще в кінці цього року. Але тепер його дебют перенесли на 2022 рік, а повномасштабна збірка почнеться тільки в 2023-му. У тому ж 2023 році вийдуть гіперкар Roadster і сідельний тягач Semi. Цікаво, що глава Tesla тільки злегка торкнувся перспективного бюджетного хетча, який в ЗМІ має назву Tesla 2. За його словами, електромобіль не носитиме індекс 2, а отримає іншу назву.

Наступною темою обговорення стали батареї формату 4680. Відповідно до заяв Маска, зараз компанія має в своєму розпорядженні експериментальну виробничу лінію таких батарей. Орієнтовна потужність становить 10 ГВт*год на рік. Повноцінний випуск повинен початися в кінці наступного року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...