Tesla оновила Model S, замінивши оптику та порт зарядки

Tesla показала в Тайвані оновлену версію Model S. Зміни виявилися невеликими, але не чисто косметичними: ліфтбеку замінили передню світлотехніку на матричні фари, як на Model 3 і Model Y, і позбавили поперечини над табличкою номера, що з’єднувала ліхтарі. Крім того, змінився порт заряджання акумулятора. На оновленій Model S з’явився комбо-порт CCS (Combined Charging System) – таким вже оснащуються ті ж Model 3 та Model Y у Європі.

Поліпшення світлотехніки – важлива та потрібна зміна, враховуючи негативну оцінку роботи оптики Model S від Американського страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS). Проведені відомством тести виявили недостатню освітленість дороги, яку забезпечувала передня оптика дореформеного електрокара – особливо у поворотах.

Коли оновлений електрокар з’явиться у продажу, поки що не повідомляється. Попереднє оновлення Model S пережила всього рік тому, і воно було більшим: тоді седан отримав новий салон, став динамічнішим і далекобійним, а також обзавівся новою потужною версією Plaid з тримоторною силовою установкою, що видає в сумі 1034 кінські сили.

Зміни покоління Model S поки що не зазнавала жодного разу з появи моделі у 2012 році.

Раніше оновлення отримав автопілот Tesla Full Self-Driving (FSD), який, як і раніше, перебуває у статусі бета-версії, але доступний масовому користувачеві. У систему додали три режими поведінки на дорозі, включаючи «Агресивний», що змушує електрокар частіше вдаватися до різких маневрів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co