Tesla оновила електроседан Model 3

Бюджетна модель Tesla Model 3 знову отримала оновлення, яке торкнулося в основному салону. Першими протестують модернізований електроседан китайські клієнти автовиробника.

Нагадаємо, восени 2020 року Tesla вже випустила оновлену Model 3: в електромобілі підвищили запас ходу, трохи видозмінили зовнішність, а також з’явилися новітні опції.

Тепер електрокар став ще кращим, однак це торкнеться в першу чергу тих екземплярів, що зійшли з китайських підприємств. Дещо пізніше оновлені Tesla Model 3 з’являться й в інших країнах.

В чому полягають відмінності осінньої модернізації від останньої? Найбільш помітні зміни відбулися в салоні. Інтер’єр електроседану має дерев’яні вставки, як у нової Model Y, що зараз також доступна у Китаї.

Крім того, одним з нововведень є кермо з підігрівом. Таку новинку повинні оцінити водії з місць, де клімат більш суворий ніж в Каліфорнії.
Треба зауважити, що в цілому оновлена Model 3 стала виглядати дорожче. Тепер електрокар сильніше походить на своїх побратимів, які доступні за набагато більшою вартістю.

Як раніше повідомляв AMPERCAR, в інтернеті опублікували відео поїздки на Model 3 з Сан-Франциско в Лос-Анджелес практично без втручання з боку водія.

Нагадаємо, що минулого року Tesla випустила півмільйона електромобілів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело techtimes.com benzinga.com