Tesla офіційно відкрила завод в Берліні

Компанія Tesla нарешті завершила свою гігафабрику поруч зі столицею Німеччини. На честь урочистого відкриття відбулася вечірка, гостями якої стали кілька тисяч осіб.

Проте, підприємство поки не працює, бо у нього просто немає дозволу. З чуток, він з’явиться тільки в листопаді. Цілком ймовірно, що тим часом буде проводитися точкова настройка і налагодження устаткування.

Першими з конвеєра Giga Berlin зійдуть кросовери Model Y. Обіцяється, що перші покупці зможуть отримати їх уже в грудні цього року. До кінця 2022 щотижня з воріт заводу будуть виходити від 5 до 10 тисяч електрокарів. Крім того, тут же планується виробляти батареї формату 4680, але станеться це не відразу, і на перших етапах в машинах встановлять не самі нові 2170.

Однак і це ще не все. Як повідомляють офіційні джерела, берлінська Model Y піддасться рестайлінгу, де основною зовнішньою зміною стануть адаптивні фари. Трохи пізніше збірку такого електромобіля налагодять і на виробництві в місті Остін, що знаходиться в штаті Техас.

Нагадаємо, що зараз компанія поставляє свою продукцію з заводу в Китаї. Через брак альтернативи, Giga Shanghai експортує свою продукцію на шкоду вітчизняному ринку, завдяки чому продажі Tesla в Піднебесній відчутно обвалилися. Розв’язати проблему дефіциту машин якраз і повинен новий німецький майданчик.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...