Tesla накрутила ціну Model S Plaid за день до початку поставок

Автомобіль подорожчав відразу на 10 тисяч доларів і тепер коштує мінімум 130 тисяч.

Сьогодні, 10 червня, в США відбудеться передача клієнтам перших машин Tesla Model S Plaid. За день до цієї події виробник раптово збільшив ціни на електромобіль, причому досить істотно.

Машина подорожчала на 10 тисяч доларів і тепер в США коштує не менше 129 тисяч 990 доларів. Причини зростання цін не називаються, проте деякі припущення у нас є.

По-перше, компанія офіційно припинила роботу над версією Plaid+, яка повинна була мати істотно більший запас ходу, ніж Plaid. Таким чином остання автоматично стала флагманом модельного ряду, а значить і ціна на неї повинна бути відповідною.

По-друге, за чутками Tesla спостерігає дуже високий попит на новинку, а закони ринку в такому випадку вимагають від виробника або збільшувати обсяги випуску, або, якщо це неможливо, підіймати ціни на популярну продукцію.

Поки не ясно, чи пошириться підвищення цін на вже замовлені машини. У минулому Tesla грішила подібною практикою, за що піддавалася сильній критиці.

Нагадаємо, що в січні Tesla представила оновлену Model S в трьох версіях. Базовою буде Long Range, далі йде спортивна Plaid, а також планувалася далекобійна (і не менш динамічна) Plaid+. Дві перші версії обіцяли випустити до кінця січня, а Plaid+ затримати на рік. В результаті постачання стартують тільки зараз і саме з версії Plaid.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co