Tesla наділила Model S та Model X моторчиками для повороту центрального дисплея

Дисплей на центральній панелі в сучасних транспортних засобах все частіше нагадує комп’ютерний монітор за співвідношенням сторін та розміром, але не всі автовиробники готові додатково дбати про ергономіку взаємодії з ним. У нових екземплярах Tesla Model S дисплей на центральній консолі отримав електропривід, що дозволяє повертати навколо вертикальної осі.

Цю функцію, як пояснює Electrek, продемонстрував у своєму відеоролику один з покупців електромобіля Tesla Model S. Його машина була зібрана в кінці квітня, що дозволяє припустити про появу нової функціональної можливості інтерфейсу у всіх електромобілях Model S і Model X, випущених близько до цієї дати.

Сервопривід, керований сенсорним меню на самому дисплеї, дозволяє розгортати дисплей або до водія, або до переднього пасажира. У такому положенні пасажирам переднього ряду, що сидять на своїх місцях, буде зручніше як зчитувати інформацію, так і взаємодіяти з сенсорним інтерфейсом. Компанія Tesla нещодавно була змушена відключити відтворення відео під час руху навіть для переднього пасажира, не кажучи вже про водія. Як тільки функції активної допомоги водієві звільнять його від необхідності стежити за дорожньою обстановкою, можливість перегляду відео може бути розблоковано.

Треба сказати, що функція коригування кута огляду для центрального дисплея не є передовим за мірками галузі. Китайські конкуренти Tesla вже пропонують дисплеї, що здатні змінювати орієнтацію з портретною на альбомну. Флагманські електромобілі Model S та Model X особливу увагу приділяють цифровим розвагам, і заднім пасажирам доступний окремий дисплей у торці переднього підлокітника, а бортовий комп’ютер цих електромобілів за своєю продуктивністю здатний потягатися із сучасними ігровими консолями, оскільки також використовує графічне рішення AMD. Поворотний дисплей на центральній консолі лише підвищує зручність взаємодії з електромобілем, не даючи однозначного пріоритету водієві чи передньому пасажиру.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co