Tesla Model 3 2024 нарешті отримала довгоочікувану нову функцію – систему контролю сліпих зон

Перші оглядачі підтвердили, що оновлена ​​Tesla Model 3 2024 модельного року отримала систему контролю сліпих зон. Цієї функції не було в попередній моделі, хоча така система присутня у багатьох дешевших автомобілях.

У більшості автомобілів ці індикатори розташовані в дзеркалах, але в Tesla Model 3 2024 вони вбудовані у верхню решітку динаміка дверей водія. За відгуками, таке розташування, як і раніше, зручне для водіїв, індикатор добре помітний.

Протягом кількох років автомобілі Tesla використовували бічні камери для відображення того, що знаходиться поряд з автомобілем, коли включений сигнал повороту, подібно до деяких автомобілів Hyundai та Kia. Автомобілі Tesla також мають попереджувальний звуковий сигнал, якщо ви спробуєте змінити смугу руху, коли поряд з вами знаходиться транспортний засіб.

У наступному ролику на позначці 9:15 можна побачити, як на решітці динаміка спалахує невеликий помаранчевий вогник, коли повз автомобіль проїжджає транспортний засіб, що їде в протилежному напрямку.

У стандартну комплектацію салону входить система навколишнього освітлення, Tesla також додала вентильовані сидіння. А кнопки перемикання передач у новій Tesla Model 3 перенесли на стелю.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com