Tesla дозволить заряджати на своїх зарядних станціях електромобілі інших марок

Розвиток мережі публічних зарядних станцій багато в чому визначає популярність електромобілів в конкретній місцевості, оскільки навіть при наявності можливості заповнювати запас ходу від домашньої мережі, власник машини рано чи пізно стикається з необхідністю заряджати акумулятор в дорозі. Ілон Маск (Elon Musk) заявив, що з цього року доступ до фірмової зарядної мережі Tesla отримають власники сторонніх електромобілів.

Цю заяву глава Tesla традиційно зробив зі сторінок Twitter, додавши в кінці, що з часом доступ до зарядних станцій по всьому світу отримають власники електромобілів інших марок. З яких країн почнеться подібна демократизація доступу, Ілон Маск не уточнив, але раніше преса згадувала в даному контексті Німеччину, Швецію і Норвегію. В крайньому разі, німецька влада вже підштовхувала Tesla до цього кроку.

Зарядна мережа Tesla налічує понад 25 тисяч станцій по всьому світу. Які марки електромобілів зможуть скористатися публічними зарядними пристроями Tesla, поки не уточнюється. Зауважимо, що в США зарядки Tesla використовують пропрієтарний роз’єм, тоді як в Європі – стандартний CCS, підтримуваний багатьма виробниками. По всій видимості, наявність відповідного перехідника потрібна швидше користувачам в США. Водночас на найагресивніші режими зарядки, які економлять час власника, напевно зможуть розраховувати лише власники електромобілів Tesla. Додамо також, що в залежності від місцевого законодавства, компанія стягує з автовласників плату щохвилини або за кіловат-години.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...