Tesla анонсувала батареї з ресурсом у 100 років

Дослідницька група Tesla в Канаді та університет Далхаузі випустили наукову статтю про нову батарею на основі нікелю, яка може прослужити 100 років і при цьому вигідно відрізняється від звичайних батарей у зарядці та щільності енергії.

Ще в 2016 році компанія Tesla заснувала у Канаді свій підрозділ Tesla Advanced Battery Research у партнерстві з лабораторією акумуляторів Джеффа Дана в Університеті Далхаузі. Дан вважається піонером у галузі літій-іонних акумуляторних елементів. Він працює над літій-іонними батареями практично з моменту їхнього винаходу. Його заслуга в тому, що він допоміг збільшити термін служби цих елементів, що сприяло їх високій поширеності на ринку.

Зараз його робота зосереджена в основному на потенційному збільшенні густини енергії та терміну служби при одночасному зниженні вартості. Разом з Tesla Advanced Battery Research, Дан підготував безліч патентів з батарей Tesla. Нещодавно до команди приєдналися два нових спеціалісти.

Один з нових членів дослідницької групи на ім’я Майкл Метцгер і підготував разом з Джеффом Даном масштабну роботу під складною назвою “Li[Ni0.5Mn0.3Co0.2]” для наукового журналу Journal of the Electrochemical Society.

У статті описується хімічний склад батареї на основі нікелю, здатної конкурувати з літій-залізо-фосфатними батареями за довговічністю, маючи високу щільність енергії, що потенційно дозволяє збільшити дальність ходу. Дослідницька група також зазначає, що нові батареї можуть прослужити 100 років, якщо їхня температура буде контролюватись на рівні 25 градусів Цельсія.

Поки перспективи таких батарей не зовсім зрозумілі, але можна сподіватися, що Ілон Маск вже звернув увагу на цю роботу і дав старт практичним роботам над новими батареями.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co