Тайванська компанія представила зарядку для електромобілів на 400 кВт – одну з найпотужніших у світі

Тайванська компанія Delta Electronics розробила зарядну станцію для електромобілів потужністю 400 кВт, пише DigiTimes. Виробник продемонстрував її можливості своїм американським партнерам – General Motors, DTE Energy, NextEnergy, Американському центру мобільності (ACM) та Міністерству енергетики США (DOE). Новинка претендує на звання однієї з найпотужніших зарядних станцій для електрокарів у світі.

Нова надшвидка зарядка заснована на технології твердотілого трансформатора (SST) і використовує трифазний струм із середньою напругою 13,8 кВ. Новинка забезпечує зарядку електромобілів струмом силою 500 ампер і напругою 800 В (або 1000 В і 400 А). Енергоефективність пристрою становить до 96,5%. Розробники пояснили, що силова структура установки дозволяє підключати її до відновлюваних джерел енергії та енергосховищ (ESS).

Це був спільний проєкт Міненерго США та Delta Electronics. Вартість розробки проєкту склала $7 млн, але половину вартості покрила американська влада.

“Ключовим елементом проєкту стала можливість підключення зарядки до розподільної мережі середньої напруги, що забезпечило швидшу зарядку в порівнянні з конкурентами” , – прокоментував новинку менеджер DTE Energy Technology Річард Мюллер (Richard Mueller).

Зарядка стала однією з найпотужніших у світі. Найближчими конкурентами за показниками стали Terra 360 (від компанії ABB) потужністю 360 кВт та Tritium PK350 (від компанії Tritium) потужністю 350 кВт. Творці останнього стверджують, що за потреби можуть збільшити потужність станції до 475 кВт.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело digitimes.com