Subaru випустила на український ринок дві нові гібридні моделі

Стало відомо, що японський автовиробник Subaru представив в Україні відразу дві нові гібридні моделі: Forester та XV з системою e-BOXER. Зазначається, що гібридна технологія дозволяє значно зменшити витрати палива. Відмінності Forester ззовні мінімальні: з’явилися хромовані накладки на бокових дзеркалах та ручках дверей.

А ось XV навпаки, має чимало змін, як не тільки ззовні, але й всередині. При цьому з’явився фірмовий колір Lagoon Blue Pearl, який доступний лише для гібридної версії. Крім того, для гібридної специфікації розроблено ексклюзивний синьо-чорний комбінований салон та синє стебнування.

Технологія e-Boxer – це “паралельний”, м’який гібрид. За основу взято 2-літровий опозитний мотор, який виконує усі вимоги та норми щодо викидів CO2. Він розроблений на базі вже відомого двигуна останнього покоління Subaru FB20, але він отримав велику кількість удосконалень. Другою частиною гібридної установки e-BOXER є електричний мотор, який інженери Subaru інтегрували всередину корпусу трансмісії CVT. Зазначається, що його максимальна потужність складає 12,3 кВт (66 Нм).

В оснащення Subaru Forester входить система Driver Monitoring System. Коли водій сідає за кермо, система впізнає його за лічені секунди та налаштовує безліч параметрів: сидіння, дзеркала, центральний дисплей, клімат-контроль, радіо та інше. Уся ця “магія” відбувається завдяки інфрачервоним сенсорам.

Під час руху система Driver Monitoring System розпізнає положення водія та рух його очей. Система автоматично визначає, чи намагається водій використовувати свій мобільний пристрій, чи блукає його погляд, чи не засинає він за кермом. Якщо вона це замітить, то пролунає попереджувальний сигнал, який лунає голосніше і голосніше за часом. Нагадаємо, що 30% ДТП в усьому світі відбуваються через неуважність.

Ціни на Subaru XV з системою e-BOXER стартують від 1 057 500 грн, на Forester – від 1 191 800 грн.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело twnews.se