Subaru анонсувала новим тизером дебют електричного Solterra 2023

Вже зовсім скоро ми зможемо побачити нову модель від Subaru. Новий Solterra офіційно дебютує цього місяця Los Angeles Auto Show.

Сьогоднішні новини супроводжуються одним попереднім зображенням, на якому показано Solterra, що рухається брудною дорогою. Ми бачимо колесо, гігантське чорне облицювання крила, частину фари та значок «EV» на крилі. Як і на зображеннях, опублікованих раніше, подібність до Toyota bZ4X очевидна.

LA Auto Show у 2021 році стане заходом із цілим рядом електричних автомобільних дебютів. Ми знаємо, що на виставці буде представлено Kia Concept EV9, а також готується серійний Fisker Ocean. Додайте Solterra до списку, і ми матимемо повний список електрифікованих моделей.

Що стосується очікуваних характеристик Solterra, у нас є офіційні характеристики bZ4X, з яким вони ділять платформу. Версія Toyota доступна як з переднім, так і повним приводом, але ми вже знаємо, що Subaru буде тільки з повним приводом. Автомобіль Toyota видає всього 214 кінських сил з повним приводом, тому не чекайте, що це буде надшвидкий електромобіль. Запас ходу складе близько 460 км для повнопривідної версії bZ4X, і за оцінками Toyota зарядка за допомогою зарядного пристрою потужністю 150 кВт дозволить зарядити акумулятор від 0 до 80% приблизно за 30 хвилин.

Тим не менш, ставтеся до всіх вищеперелічених життєво важливих характеристик з часткою скептицизму, оскільки Subaru могла б трохи попрацювати самостійно, щоб отримати дещо інші вихідні дані від тих самих агрегатів. Але про це ми дізнаємося вже досить скоро.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...