Стильний Opel Manta A з 70-х перетворили в електромобіль

Це найпотужніший екземпляр Manta A з усіх, коли-небудь виготовлених на заводах Opel.

Компанія Opel випустила чимало машин, що заслужили звання культових. Одна з них – спортивне купе Opel Manta A, пронизане колоритом 70-х. Група захоплених співробітників компанії взялася перетворити його в сучасний транспортний засіб на електричній тязі, максимально об’єднавши нововведення і класику. Проєкт отримав схвалення керівництва, і на цьому тижні підсумок кількох місяців роботи був представлений на широкий суд.

Електромобіль зберіг спадкоємність з вихідною моделлю, виготовленої 50 років тому. Збережений не тільки зовнішній вигляд, але і задній привід. Однак чотирициліндровий двигун поступився місцем електромотору потужністю 108 кВт або 147 к.с., зробивши GSe (таке позначення отримала перероблена машина) найпотужнішим екземпляром Manta A з усіх, коли-небудь виготовлених на заводах Opel. Для порівняння – Manta GT/E, що випускалася в 1974 і 1975 роках, була оснащена двигуном потужністю 77 кВт (105 к.с.). Водій електромобіля може вибрати ручне перемикання оригінальної чотириступеневої коробки передач або перемикнутися на четверту передачу, після чого користуватися тільки педалями.

Літій-іонний акумулятор ємністю 31 кВт·год забезпечує середній запас ходу близько 200 км. Як і серійні електромобілі Opel Corsa-e і Opel Mokka-e, Manta GSe може використовувати енергію гальмування для підзарядки акумуляторної батареї. Звичайна зарядка здійснюється від бортового зарядного пристрою потужністю 9 кВт. Для повної зарядки потрібно трохи менш ніж чотири години.

Дизайнери відмовилися від хромованих бамперів, якими була оснащена вихідна модель. У колісних арках красуються спеціально розроблені 17-дюймові алюмінієві диски виробництва Ronal. Світлотехніка зроблена світлодіодною, в салоні з’явилися широкоформатні екрани. Сидіння запозичені у моделі Opel Adam S.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело opelclassic-magazin.de

Коментарі
Завантаження...