Stellantis випередила Volkswagen за рівнем продажів автомобілів в Європі

Звання найбільш продаваної моделі в Європі тепер належить компактному хетчбеку Peugeot 208. Раніше лідером продажів був Volkswagen Golf.

За даними Європейської асоціації автовиробників (ACEA), за перші два місяці 2021 року Stellantis продала більше автомобілів, ніж Volkswagen. Найімовірніше, злиття італійсько-американської компанії Fiat Chrysler Automobiles з французьким виробником Groupe PSA сталося для того, щоб вибороти першість на європейському ринку.

Так, згідно з даними ACEA, Stellantis вдалося реалізувати 480000 примірників в 30 країнах, в той час, як Volkswagen продала 452400 екземплярів. При цьому варто відзначити, що німецькому виробнику вдалося залишитися на першому місці по продажах легкових автомобілів – 419855 одиниць, для Stellantis цей показник складає 377244 одиниці. Однак в сегменті комерційних автомобілів транснаціональна корпорація повернула лідерство, реалізувавши 103644 примірники, а Volkswagen – 32545 примірників.

Для порівняння, 2020 рік був набагато продуктивнішим для німецької компанії. Так, минулого року Volkswagen втримав європейську корону з 3,23 млн продажів, а спільні показники PSA і FCA склали 3,03 млн.

Що стосується найбільш продаваною моделлю в Європі, то це почесне звання отримав передньопривідний компактний автомобіль Peugeot 208, побудований на платформі PSA PF1. Найімовірніше, хетчбек підкорив споживачів своїм дизайном: оригінальні фари, широка решітка радіатора, елегантний капот і рельєфні виштамповки уздовж кузова. Все виконано в вишуканому французькому стилі, який підкреслює молодість і індивідуальність. До цього лідерство за обсягом продажів належало Volkswagen Golf.

Карлос Таварес (Carlos Tavares), виконавчий директор Stellantis, зазначив, що зусилля компанії будуть спрямовані на розвиток легкових комерційних автомобілів, в тому числі й фургонів. Нова стратегія пов’язана з тим, що корпорація володіє Opel і Vauxhall, які в 2017 були придбані PSA у компанії General Motors. Тепер частка Stellantis на ринку комерційних фургонів зросла на 25%. Засоби, які Stellantis вдалося отримати за допомогою продажів, будуть спрямовані на нові розробки і модифікації модельного ряду автомобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...