Стартували продажі гібридного седана Geely Emgrand з витратою 3,8 літра на 100 км

Новий гібридний седан Geely Emgrand L Thor Hi-X виходить на китайський ринок. Новинка пропонуватиметься у трьох версія. Ціни на авто починатимуться від 134,6 тис. юанів, це приблизно 20,3 тис. доларів за актуальним курсом.

Головна перевага нового седана Geely Emgrand L Thor Hi-X – це скромна витрата палива у 3,8 літра на 100 км шляху. При цьому запас ходу без дозаправки сягатиме 1300 км.

Рушійною силою Emgrand L Thor Hi-X є 1,5-літровий бензиновий турбоагрегат потужністю 181 к.с., якому допомагає 136-сильний електродвигун. Таким чином сумарна продуктивність сягає 245 кінських сил.

На низьких швидкостях традиційний ДВЗ виступає в ролі генератора, забезпечуючи енергією тяговий електродвигун, а на швидкості понад 20 км/год доступний паралельний режим: у ньому бензиновий мотор передає тягу на передні колеса.

У списку оснащення новинки значаться інтелектуальна технологія допомоги водієві та кліматична система з датчиком керування якістю повітря AQS, яке не допускає проникнення в систему вентиляції вихлопних газів від інших авто.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!