Старі Tesla не будуть допущені до бета-тестування нової версії автопілота FSD

Компанії Tesla вже довелося засмутити тих автовласників, котрі мають в своєму розпорядженні версії електромобілів з бортовим комп’ютером першого покоління. Вони зможуть безплатно його модернізувати тільки в разі покупки програмної опції FSD за $10000, при підписці на цю ж функцію з щомісячними виплатами модернізація буде оплачена окремо в сумі $1000. До бета-тестування FSD володарі старих Tesla взагалі не будуть допущені.

Ресурс Electrek узагальнює інформацію навколо умов участі в програмі бета-тестування функції FSD, яка в поточній версії забезпечує автоматичне маневрування в міських умовах. Подати заявку на участь в тестуванні автовласники можуть з суботи, але Tesla ретельно фільтрує кандидатів за ознакою безпечної їзди. Критерії ці досить специфічні, як зазначає джерело.

Наприклад, враховуються факти різких уповільнень, але ніяк не контролюються різкі прискорення. Поперечні перевантаження при поворотах теж враховуються, як і небезпечне зближення з транспортним засобом, що їде попереду. Іронія долі полягає в тому, що витримуючи достатню дистанцію в щільному трафіку на шосе, можна зіткнутися з ситуацією, коли інші учасники руху норовлять перебудуватися перед електромобілем кандидата на участь в бета-тестуванні FSD, при цьому іноді спрацьовує функція автоматичного гальмування, і це в будь-якому випадку псує статистику «здобувача».

Розірвати це замкнене коло, як відзначають представники Electrek, деякі власники намагаються навмисним накопиченням статистики пробігу в свідомо сприятливих умовах. Вони рівномірно пересуваються по дорогах з низькою інтенсивністю руху з невеликою швидкістю, намагаючись поліпшити статистику. Вважається, що для участі в програмі бета-тестування Tesla потрібно накопичити понад 80 балів зі 100.

Власники примірників Tesla з бортовим комп’ютером першого покоління залишилися за рамками програми бета-тестування навіть у тому випадку, якщо вони давно оплатили доступ до функції FSD в повному обсязі. Навряд чи Tesla буде адаптовувати програмне забезпечення для комп’ютерів старого покоління, тому єдиним розумним виходом могла б стати їх заміна на сучасні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...