Стали відомі характеристики мінівену Denza D9

Китайська компанія Denza продовжує відкривати завісу таємниці над мінівеном D9. Цього разу автовиробник відкрив характеристики силових установок, які будуть доступні для новинки.

Але за традицією варто сказати кілька слів про екстер’єр. Як запевняє виробник, розробка новинки стартувала ще кілька років тому, коли BYD та Mercedes-Benz мали рівні частки в компанії (зараз німці володіють лише 10% СП), проте серйозного внеску до моделі MB не зробив. Очевидно, за зовнішність відповідали вже китайські фахівці. Вона вийшла досить стильною та агресивною, що відповідає нинішнім трендам у Піднебесній. Габарити: 5 250 мм завдовжки, 1 960 мм завширшки і 1 920 мм заввишки. Колісна база – 3110 мм.

Інтер’єр дорого прикрашений. Мультимедійна система з діагоналлю 15,6-дюйма відповідає за функціонал машини, проте фізичні кнопки нікуди не зникли і розташовуються на центральному тунелі. Перед водієм мультифункційне кермо і 10,25-дюймовий екран віртуальної приладової панелі.

Усього буде доступно три конфігурації силової установки. У першому випадку вона буде гібридною, з 1,5-літровим турбомотором на 139 кінських сил. Сумарна віддача становитиме 292 к.с. і 681 Нм крутного моменту.

Дві версії, що залишилися, строго електричні: задньопривідна і повнопривідна. Задньомоторна має один 313-сильний електродвигун, що розвиває 360 Нм моменту, що крутить. У топі електродвигунів вже два, вони видають 374 к.с. та 470 Нм моменту.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело carnewschina.com