Стало відомо, коли Nio почне постачання електроседана ET7 в Німеччину

Електрична модель Nio ET7 з’явиться на німецькому ринку в 2022 році і в пресрелізі, автовиробник підтвердив, що постачання повинні початися в четвертому кварталі поточного року. Nio настільки впевнена в місцевому попиті на ЕТ7, що розгляне можливість створення заводу з виробництва автомобілів в Європі, а також відкрита для ідеї співпраці з місцевими виробниками оригінального устаткування для вивчення можливості спільного виробництва.

«Входження до Німеччини – це мета, до якої ми прагнемо», – сказав засновник і виконавчий директор Nio Вільям Лі. «Наше завдання – розмістити ЕТ7 в Німеччині до кінця 2022 року».

Крім підготовки до запуску ЕТ7 в Європі, китайський стартап з виробництва електромобілів почав залучати місцевих фахівців і призначив Алекса Шварца своїм європейським виконавчим директором. Шварц раніше працював з Airbnb, PayPal і eBay.

Nio ще не оголосив ціни на ЕТ7 в Німеччині. Це буде друга модель, що продається автовиробником в Європі після недавнього позашляховика ES8 в Норвегії.

Китайські покупці можуть замовити Nio ET7 з одним з трьох доступних акумуляторних блоків. Базова модель отримає АКБ потужністю 70 кВт/год, що забезпечує запас ходу понад 500 км. Також є версія на 100 кВт/год з діапазоном до (700 км і блок потужністю 150 кВт/год з заявленим запасом ходу в 1000 км. Він оснащений двома електродвигунами, по одному на кожній осі, загальною потужністю 644 кінських сил і 850 Нм крутного моменту, і він розганяється до 100 км/год за 3,9 секунди.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...