Сотні Tesla одночасно оновились через супутниковий інтернет Starlink

На YouTube-каналі World Wide Video оприлюднено відеоролик, на якому показано дивовижний процесс оновлення програмного забезпечення для кілька сотень електромобілів Tesla. Власники електрокарів вирішили зробити ціле шоу та зібрали в одному місці для поновлення кілька сотень машин. На записі можна побачити, як на підтвердження отримання оновлення, електромобілі починають блимати аварійними вогнями.

Цікаво, що оновлення відбулося “по повітрю” через нову супутникову систему інтернет-доступу Starlink, яка теж належить Ілону Маску.

Де конкретно було знято відео, на жаль, не уточнюється. Найімовірніше, електромобілі були зібрані на одному із заводських майданчиків Tesla. Аерокосмічна компанія SpaceX зараз займається масштабним розгортанням своєї супутникової мережі, яка забезпечать широкосмуговий доступ в інтернет по всьому світу.

Нагадаємо, що Tesla може оновлювати не тільки інформаційно-розважальну систему своїх електромобілів, але і практично всі, включаючи основні системи, що відповідають за приводи й акумулятори. Хто знає, що ми побачимо наступного разу, можливо, безпілотні електромобілі на заводі або в логістичних центрах? В майбутньому інші бренди також будуть поступово впроваджувати й розширювати бездротові оновлення. Деякі з них вже роблять це в топових моделях або нових електрокарах.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело youtube