Sony та Honda повідомили, коли і де представлять свій перший спільний електромобіль

Підприємство Sony Honda Mobility (SHM) – спільний електромобільний проєкт Sony та Honda – має намір зробити важливий анонс 4 січня 2023 року. Він відбудеться в ході виставки Consumer Electronics Show (CES), яка традиційно проходить на початку січня в Лас-Вегасі. За даними порталу GSMArena, інформацію про майбутній анонс підтвердили представники обох компаній.

Зокрема, у Sony підтвердили дату та час заходу, приєднатися до якого можна буде в режимі он-лайн трансляції на YouTube. Також техногігант підтвердив, що в числі іншого йтиметься і про проєкти Sony Honda Mobility. Компанія поки воліла не поширюватися про електромобіль, що розробляється. Проте вже відомо, що виробництво першої моделі має розпочатися у 2026 році, компанія сфокусується на виробництві та продажах у Північній Америці. Другим на черзі є ринок Японії, а третім – Європи.

Хоча багато відомостей ще підлягають підтвердженню чи повторній перевірці, компанія раніше давала зрозуміти, що машина, яка досі не має навіть власного імені, може отримати підтримку системи автономного водіння третього рівня (у певних умовах) та розширеного другого рівня (Level 2+) – в багатьох дорожніх ситуаціях. Також компанія не виключала використання з електромобілем схеми додаткових підписних сервісів. За чутками, інформаційно-розважальна система електромобіля включатиме повнофункціональну PlayStation 5.

Вклад Honda важко переоцінити – компанія має колосальний досвід у розробці та випуску електромобілів. Поки невідомо, чи відповідатимуть за постпродажну підтримку Honda чи Sony Honda Mobility (SHM). Спільне підприємство вже поділилося тизером із силуетом нового автомобіля.

За даними GSMArena, компанія Sony Honda Mobility вже повідомила, що попередні замовлення на машини підприємства почнуть приймати у першій половині 2025 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело gsmarena.com