Скільки коштують нові та вживані електрокари Tesla в Україні

На жаль, компанія Tesla не має офіційних дилерів на українському ринку, але електромобіль можна придбати в США або Європі, та пригнати його в нашу країну. Як зазначає видання AutoBigmir, в цей момент можна придбати кілька моделей американського автовиробника: Tesla Model S, Tesla Model X, Tesla Model 3, Tesla Roadster та Tesla Model Y (обидві моделі представлені тільки на вторинному ринку).

Незабаром компанія Ілона Маска випустить ще нові моделі електрокарів: Tesla Roadster другої генерації, Tesla Cybertruck та вантажівку Tesla Semi.

Як стверджують фахівці, на американському ринку електрокари значно дешевше: ціна на Tesla Model X в США складає 140 тисяч доларів за топову версію з 3 електромоторами та всілякими опціями, а при оформленні такої ж моделі, але, наприклад, в Польщі, доведеться віддати близько 165 тисяч доларів.

За модель Tesla Roadster доведеться віддати близько 200 тисяч доларів, Tesla Cybertruck – від 40 тисяч до 77 тисяч, тягач Tesla Semi – від 150 тисяч до 180 тисяч доларів (в залежності від силового агрегату та акумуляторної батареї).

При цьому вартість Tesla в Україні ще дорожче, ніж в Польщі, бо в нас немає офіційного представництва компанії. За більш-менш адекватною ціною придбати можна тільки вживані моделі на вторинному ринку.

Середній прайс по Україні на моделі Tesla наступний:
– Tesla Model S від 24 до 113 тисяч доларів;
– Tesla Model X від 50 до 137 тисяч доларів;
– Tesla Model 3 від 30 до 67 тисяч доларів;
– Tesla Model Y від 63 до 66 тисяч доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autotheme.info