Швидший за Porsche, безпечніший за Volvo: Tesla почала постачати седан Model S Plaid

Максимальна швидкість теж вражає – 321 км/год.

Минулої ночі в США Ілон Маск (Elon Musk) провів офіційний захід, присвячений до початку постачання скаженого седана Model S Plaid – на цей час це найшвидший автомобіль Tesla і точно один з найшвидших седанів у світі. Він оснащений трьома електродвигунами (привід, само собою, повний) сумарною віддачею 1020 к.с. Запас ходу, який вимірюється за методикою EPA, становить 627 км, що непогано для настільки енергоозброєного автомобіля. До того ж підтримується швидка зарядка: за 15 хвилин запас поповнюється на 300 км ходу.

Model S Plaid вийшов не тільки швидким, але і безпечним – компанія впевнена в п’ятизірковому рейтингу авто. Вираз “швидший за Porsche, безпечніший за Volvo” не взявся з нізвідки. Model S Plaid не тільки технічно найдосконаліший автомобіль Tesla – він ще й дуже добре оснащений. Так, фронтальний дисплей діагоналлю 17 дюймів, який використовується в складі інформаційно-розважальної системи, доповнений заднім 8-дюймовим екраном.

Акустична система авто складається з 22 гучномовців – вони забезпечують 920 Вт звуку. І, звичайно ж, під час презентації Маск не міг залишити поза увагою тему вбудованої ігрової консолі рівня PlayStation 5 – він продемонстрував роботу гри Cyberpunk 2077 прямо на 17-дюймовому передньому екрані автомобіля.

Постачання Tesla Model S Plaid почалися під час проведення заходу – рахунок автомобілів, відправлених новим власникам, йде вже на десятки. Вартість новинки в США – 130000 доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...