Шпигунські фотографії оновленого купе-кросовера BMW X6, який вийде в 2022 році

У розпорядженні видання Motor1 виявилися шпигунські фотографії оновленого кросовера X6, що дають уявлення про салон моделі. Судячи по знімках, автомобіль після рестайлінгу отримає істотно модернізований інтер’єр з двома великими екранами.

На фотографії видно цифрову приладова панель, праворуч від якої в тому ж самому блоці розташується ще один сенсорний дисплей інформаційно-розважального комплексу. Через нього буде здійснюватися управління основними системами кросовера, в тому числі кліматичною установкою. Кількість аналогових кнопок і фізичних перемикачів зведуть до мінімуму. Крім того, на знімку помітний зменшений електронний селектор трансмісії.

Що стосується зовнішності оновленого BMW X6, то на даний момент німці тестують нові вузли на автомобілях зі старим кузовом. При цьому можна припустити, що після рестайлінгу кросовер отримає оптику зміненої форми з іншою внутрішньою графікою, а також модернізовану радіаторну решітку. Як очікується, оновлений BMW X6 дебютує не раніше наступного року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...