Водіям розповіли, чому не варто заправляти авто «до повного»

Сьогодні багато власників авто намагаються заправляти бензобак до верху. Вони вважають, що так бензину вистачить на більш довгий термін. Але експерти попереджають, що подібні дії шкідливі для автомобіля.

Автоексперт Максим Рязанов розповів, що не рекомендується під час заправки автомобіля заповнювати повний бак. За словами фахівця, це можна пояснити наявністю складної системи вентиляції в паливних баках машин.

Рязанов повідомив, що при наповненні бака до країв порушується функціонування системи, і бензин випливає з дренажним трубках. Найчастіше водії цього не помічають, оскільки ці компоненти розташовані під крилом заднього колеса. В результаті цього паливо потрапляє на ходову частину автомобіля і проводку, що погано позначається на надійності їх роботи.

«Щоб основні системи в машині і далі нормально функціонували, необхідно дотримуватися кількох правил. Перш за все, паливо потрібно додавати, коли воно наближається до мінімуму. Інформація про це знаходиться на бортовому комп’ютері, показуючи кількість кілометрів, на які вистачить залишився бензину, або на це вкаже стрілка рівня палива в баку », – пояснив експерт.

Важливо при заправці віддавати перевагу бензину, який рекомендує автовиробник в інструкції по експлуатації машини. Фахівець не радить лити паливо до горловини бака. Це негативно позначається на функціонуванні датчика рівня палива і лакофарбового покриття кузова при виливання під час руху по нерівній дорозі.

«При заправці потрібно вибирати перевірені АЗС, які мають хорошу репутацію. На це варто звертати увагу в ході автопутешествий », – підсумував Рязанов.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...