Rivian почала відвантажувати пікапи R1T приватним клієнтам

Серійні екземпляри електричного пікапа Rivian R1T почали помічати на вулицях. На відеохостингу YouTube з’явився відеозапис з машинами на автовоз. Як припустили західні журналісти, приватні клієнти отримують свої замовлені автомобілі за залишковим принципом.

Відзначимо, що на тематичних форумах, присвячених продукції стартапу, довгий час не було ніякої інформації про отримання R1T в особисте користування. Незабаром з’явилася інформація про зміну акцентів Rivian на користь виробництва електричних фургонів для Amazon. Це стало приводом для численних невдоволень компанією. Очікується, що до кінця року приватникам передадуть тільки кілька сотень пікапів.

Зрозуміло, з точки зору бізнесу Rivian куди вигідніше працювати з Amazon. Досить згадати кількість замовлень, число яких для R1T становить 48 390 одиниць, в той час, як фургонів EDV замовлено близько 100 тисяч. З недавно отриманих журналістами інсайдів слідує, що легковий напрям не пріоритетний для компанії, адже великі гроші від Amazon дозволять Rivian куди швидше розвиватися на автомобільному ринку.

Дещо раніше стартап заявляв про плани самостійно виробляти елементи батарей. На цей час компанія активно співпрацює з Samsung. Корейська сторона постачає осередки формату 2170. Однак, компанія розраховує в довгостроковій перспективі самостійно виробляти елементи для батарей. Імовірно, Rivian приверне якогось партнера з боку, аналогічно тому як це робила Tesla з Panasonic і VW з Northvolt. При цьому від зв’язків з Samsung ніхто відмовлятися не планує.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...