Renault запускає продаж повністю електричного фургона Trafic

Renault повністю запустила електричну версію середньорозмірного фургона Trafic. Замовлення на Trafic E-Tech, як відомо, відкриваються у жовтні, а постачання призначено на листопад. Проте компанія поки не уточнила вартість новинки.

Trafic E-Tech приєднується до електричних версій акумуляторів компактвена Kangoo і великого фургона Master в лінійці Renault. Trafic E-Tech буде доступний у двох варіантах довжини та двох варіантах висоти, а найближчим часом з’явиться модель з шасі та кабіною для індивідуального використання.

Trafic E-Tech має батарею ємністю 52 кіловат-години із запасом ходу до 297 км. Режим водіння «далекої дії», призначений для їзди містом, обмежує швидкість до 90 км/год, збільшуючи запас ходу до 322 км.

Як силова установка використовується 90-кіловатний мотор потужністю 122 к.с. і крутним моментом 245 Нм. Доступні три типи зарядних пристроїв: зарядний пристрій змінного струму потужністю 7 кВт для домашніх розеток, зарядний пристрій змінного струму потужністю 22 кВт для громадських станцій та зарядний пристрій постійного струму потужністю 50 кВт для швидкого заряджання.

Він доступний у двох варіантах довжини (5080 мм та 5480 мм) та двох – висоти (1967 мм та 2498 мм), з об’ємом багажника від 5,8 до 8,9 кубічних метрів. Вантажопідйомність складає 750 кг.

Trafic E-Tech збиратиметься у Сандувілі, на півночі Франції, поряд із версіями з двигунами внутрішнього згоряння. Двигун та зарядні пристрої виготовляються на заводі Renault з виробництва силових агрегатів у Клеоні, Франція.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело media.renault.com