Renault випустить конкурента Nissan Qashqai: новий кросовер С-класу представлять навесні

Renault вирішив випустити новий компактний кросовер Symbioz. Автомобіль виступить в одному класі з популярним Nissan Qashqai і Kia Niro, зайнявши порожню нішу в лінійці Renault.

Зовнішність французький виробник поки не розкрив, обмежившись деталями екстер’єру та затемненим силуетом, а ось силова установка вже відома – це гібридна система E-Tech, яку Symbioz розділить із Clio та Captur. Прем’єра запланована на весну 2024 року, і до неї Renault, ймовірно, розкриє деякі подробиці в тизерах.

Довжина Symbioz, який оформлять за новою стилістикою Renault, — 4,41 метра. Це трохи менше, ніж у Nissan Qashqai, і майже дорівнює довжині Kia Niro. Renault зазначає, що вага кросовера втримали в межах півтори тонни, щоб «підсилити задоволення від водіння та знизити витрату палива».

Symbioz отримає панорамний скляний дах Solarbay з технологією полімерно-диспергованих рідких кристалів (PDLC), як на Maserati MC20 Cielo: вона за секунду стає прозорою або навпаки затемняється.

У салоні буде зручно всім членам сім’ї, запевняє Renault, обіцяючи простір та велику місткість багажника. Це римується під назвою моделі: слово «симбіоз» тут відсилає до «тісного зв’язку між сім’єю та автомобілем».

У рух кросовер наводитиме гібридна установка E-Tech потужністю 145 кінських сил. На Clio вона пропонує 14 комбінацій роботи ДВЗ та електромотора.

У С-класі Symbioz приєднається до електричних Mégane та Scénic, а також до гібридних Austral та Arkana, ставши найкомпактнішим бензоелектричним автомобілем.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com