Renault відзначив ювілей культової моделі стильним рестомодом

Renault 5, що дебютував у 1972 році, став одним з найпопулярніших автомобілів в історії. Усього за 24 роки виробництва було випущено аж 5,5 млн машин. Щоб відзначити 50-річчя маленького хетчбека, французька компанія об’єдналася з дизайнером П’єром Гоналоном для створення унікального рестомоду, який отримав назву Diamant.

Електромобіль пофарбований унікальною тришаровою фарбою із золотими пігментами на рожевій основі, поверх якої нанесений матовий лак. Фари та задні ліхтарі зроблені схожими на дорогоцінне каміння.

Салон також змінився. В інтер’єрі тепер використовуються дорогі матеріали обробки, а кермо, створене з переробленого мармуру і вуглецевого волокна, нагадує крендель. Передня панель виконана з використанням кінського волоса, бронзи та золота. Перед водієм розташовані три невеликі циферблати, на яких відображаються дані про швидкість, зарядку батареї та час доби, а навігацію та мультимедійну систему можна вивести на екран смартфона власника. До речі, в машині встановлено триступінчасту секвентальну коробку передач.

Даних про технічну частину не наводиться. Відомо лише те, що Renault 5 Diamant отримав електродвигун, розташований на місці ДВЗ. Батарея, схоже, розташована на місці бака. Рестомод планують показати як мінімум ще на кількох презентаціях, після чого продадуть із молотка.

Нагадаємо, що нове покоління Renault 5 дебютує ближче до 2024 року. Крім того електричний Renault 5 обов’язково отримає версію від Alpine. Машина буде оснащена новим аеродинамічним обважуванням і потужнішим двигуном з віддачею у 215 к.с.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com