Renault представила мініатюрний концепткар Mobilize Solo

Це одномісний міський електромобіль із максимальною швидкістю, як у електросамоката.

Компанія Renault представила найновішу розробку під своїм суббрендом Mobilize, який орієнтований на випуск електромобілів для каршерингу та таксі. Модель Solo Concept є мініатюрним одномісним автомобілем, довжина якого складає всього 1,37 м, ширина 0,9 м, а висота – 1,75 м. Концепткар створений індійською студією Renault, він триколісний і здатний розвивати швидкість не більше 25 км/год.

За словами творців, для управління Mobilize Solo не потрібні права водія, на ньому можна їздити без шолома, а управління здійснюється за допомогою джойстика. Водій знаходиться в електромобілі в розслабленому положенні, а корпус обволікає його, майже як одяг, відзначають творці концепткара. При цьому, у мікро-автомобільчика є подушка безпеки та аварійна кнопка, що активується ногою – вона зупинить електрокар у разі небезпеки. Дверка у Mobilize Solo тільки одна – з лівого боку; сидіння відкидається вперед, звільняючи доступ до відсіку для зберігання.

Конструкція автомобіля на 50% складається із перероблених матеріалів, а сам електрокар на 95% підлягає вторинній переробці. Форма кузова побудована так, що на стоянці авто «вкладаються» один в одного: на стандартному паркувальному місці може розміститися до шести Mobilize Solo в один ряд. У цьому випадку їх можна заряджати одночасно від одного терміналу, завдяки бездротовій індукційній зарядці. Крім того, акумулятор автомобіля можна зняти та зарядити вдома від електромережі. Розробники зазначають, що Mobilize Solo спроєктований так, щоб займати мінімум місця у місті, забезпечуючи при цьому безпеку водія та захист від негоди.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело media.mobilize.com