Renault анонсувала електромобіль із великим антикрилом

Схоже, компанія хоче показати рестомод, а не новий електрокар.

Компанія Renault відродила легендарний R5 як електрокар у січні минулого року. Повноцінний дебют моделі відбудеться незабаром, а поки що французи дражнять тизерами електричного рестомода, який переосмислить стару спецверсію Renault 5 Turbo. Вона буде представлена ​​на Паризькому автосалоні наприкінці цього місяця.

Renault поділився трьома тизерами нового шоу-кара. На них можна розглянути, що Renault 5 Concept отримав нову світлотехніку, аеродинамічний пакет із широкими крилами, дифузори на бампері, розширені бічні пороги, надширокі колеса та величезне антикрило на кришці багажника. Виглядає все дуже перспективно.

Виробник заявляє, що новий концепт з’явився якраз до відзначення 50-річного ювілею Renault 5. Прототип, який буде представлений у Парижі, стане «сучасною пошаною самим легендарним спортивним версіям».

Сучасне переосмислення використовує електричну силову установку, а його зовнішність створювалася під натхненням від відеоігор. На жаль, технічні характеристики поки що не розкриваються, але в Renault обіцяють, що вони будуть вражаючими.

До речі, ще влітку минулого року молода фірма Legende Automobiles створила унікальний рестомод Renault 5 Turbo 3. Машина отримала приблизно схожі на анонсовані Renault 5 Concept зміни. Тут і нова оптика, і аеродинамічний обвіс, і навіть інший салон. Однак силова установка не електрична. Там встановлювався чотирициліндровий ДВЗ з турбонаддувом потужністю 400 к.с.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co