Прототип Rivian EDV помітили на одній із зарядних станцій

У мережі з’явилося відео, на якому показаний передсерійний прототип фургону Rivian EDV, що поповнює енергію на станції швидкої зарядки. Водій був дуже невдоволений зйомками машини. В описі відео навіть вказується, що він хотів викликати поліцію.

До цього кілька білих EDV помітили на дорогах у листопаді. У вересні в Каліфорнії фотошпигунам попалися електрофургони у синьому забарвленні. Крім того, кілька EDV були присутні в автопарку компанії Amazon у Нью-Йорку.

Нагадаємо, Amazon замовив 100 тисяч таких машин, останню із яких Rivian обіцяв поставити до кінця 2025 року. План на цей рік включає 10 тисяч екземплярів.

Електричний фургон Rivian EDV вже надійшов у дрібносерійне виробництво і, зважаючи на все, якась кількість серійних автомобілів активно експлуатуються Amazon. За інформацією Rivian, на цей час випущено вже 1015 EDV, а поставлено 920. Чи враховували в цій статистиці прототипи або йшлося лише про серійну продукцію – не уточнюється.

Раніше Rivian обіцяв, що EDV буде доступний у кількох версіях та трьох варіантах колісної бази. А в найближчому майбутньому модель запропонують і іншим клієнтам, але поки що основним замовником залишиться Amazon.

Виробництво EDV негативно позначається на випуску легкових електромобілів Rivian. Наприклад, 15 грудня 2021 року виробник прозвітував про 652 зібрані пікапи R1T і 386 позашляховиків R1S. Якщо зараз оформити замовлення на одну з цих моделей, то чекати на машину доведеться аж до 2023 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co youtu.be