Прем’єра позашляховика Toyota Land Cruiser 300 відкладена

Toyota змінила терміни дебюту позашляховика Land Cruiser нового покоління. Про це повідомляє японське видання BestCarWeb. За їхніми даними, прийняття замовлень на новий Land Cruiser, який отримає індекс 300, стартує в травні нинішнього року, продажі машини повинні початися в липні, а серійне виробництво і перші постачання на місцевий ринок очікуються тільки в серпні. Раніше передбачалося, що прем’єра позашляховика відбудеться на місяць раніше. Офіційного підтвердження цієї інформації поки немає.

Як повідомляє BestCarWeb, причина затримки – нестача комплектуючих. За даними видання, на цей момент виробництво позашляховика поточного покоління вже припинено. При цьому запаси автомобілів у дилерів стрімко скорочуються.

Всю інформацію про позашляховик наступного покоління японці тримають в строгому секреті. Зараз відомо лише те, що в шасі будуть використані рішення з новітньої архітектури TNGA.

За неофіційними даними, в лінійку моторів увійдуть 3,5-літровий агрегат з віддачею 415 кінських сил і 3,3-літровий дизель. Не виключено, що позашляховик також отримає гібридну версію сумарною потужністю 480 сил.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело bestcarweb.jp

Коментарі
Завантаження...