Представлений розкішний електричний седан Mercedes-Benz EQS

Його ціну виробник не називає.

Компанія Mercedes-Benz, протягом декількох місяців потроху публікувала інформацію про електромобіль EQS, нарешті повноцінно представила цей розкішний електричний седан.

За словами виробника, EQS – це перший повністю електричний седан класу люкс в його асортименті. Машині відводиться завдання «перевизначити цей сегмент автомобілів». Крім цього, EQS є першою моделлю, заснованою на модульній архітектурі для електромобілів класу люкс і представницького класу.

Електромобіль оснащений акумуляторною батареєю ємністю 107,8 кВт·г, яка, за оцінкою Mercedes-Benz, забезпечує запас ходу до 770 км по циклу WLTP. Автомобіль буде доступний у двох версіях. Першим покупцям запропонують версію EQS 450+ з одним двигуном потужністю 245 кВт і приводом на задні колеса. Пізніше з’явиться версія Mercedes-Benz EQS 580 4MATIC з двигуном потужністю 385 кВт і повним приводом. Розгін до 100 км/год ці різновиди зможуть виконувати за 6,2 і 4,3 с відповідно. Максимальна швидкість в обох випадках складе 210 км/год. Машина довжиною 5216 мм, шириною 1926 мм і висотою 1512 мм буде важити близько 2,5 т.

Ціни виробник не назвав. Очікується, що вони будуть не нижче 100000 доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...