Представлений Humble One – перший в світі позашляховик на сонячній енергії

До 800 км без підзарядки та 1020 к.с

Humble Motors, каліфорнійський стартап, заснований у 2020 році, оголосив про створення «першого в світі позашляховика на сонячній енергії».

Компанія опублікувала кілька зображень чотиридверного п’ятимісного кросовера/позашляховика під назвою , який буде мати запас ходу 800 км. Виробник планує встановити на даху і вікнах сонячні панелі загальною площею близько 7,6 квадратних метра, які в ідеальних умовах зможуть поповнювати запас ходу на 97 км. Звичайно, зарядка від енергії Сонця не буде основною. Автомобіль зможе заряджатися і на звичних заправках для електромобілів.

Виробник працює над зменшенням маси автомобіля, коефіцієнт аеродинамічного опору якого повинен скласти 0,25. У максимальній версії потужність двигуна складе 1020 к.с.

Компанія вже почала приймати попередні замовлення, пропонуючи охочим купити автомобілі серед перших оплатити спочатку 300 доларів. Очікується, що виробництво почнеться у 2024 році, а постачання клієнтам можуть початися в 2025 році.

Остаточна ціна автомобіля складе 109000 доларів, причому це базова версія без будь-яких опцій. Humble Motors заявив, що вона вже отримала замовлень на суму понад 20 млн доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело insideevs.com

Коментарі
Завантаження...