Представлена ​​найпотужніша Tesla Model 3: 510 к.с., адаптивна підвіска та динаміка на рівні Porsche 911 GT3 RS

Tesla нарешті представила топову версію свого хітового ліфтбека Model 3. Новинка називається Model 3 Performance.

Model 3 Performance отримала силову установку двома електромоторами, що видають 510 к.с. і 741 Нм крутного моменту. Автомобіль розганяється до 96 км/год (60 миль/год) за 2,9 с — на 0,1 с швидше за 518-сильний Porsche 911 GT3 RS. Максимальна швидкість становить 262 км/год, запас ходу – 476 км.

Tesla Model 3 Performance отримала покращену підвіску — з адаптивними амортизаторами, багатосекційним стабілізатором поперечної стійкості, пружинами із надвисокоророчної сталі та жорсткішими верхніми опорами підвіски.

Адаптивні амортизатори мають три режими роботи: «Стандарт», «Спорт» і «Трек». В останньому змінюються не тільки налаштування підвіски, але й налаштування двигуна, а також підвищується продуктивність системи охолодження. Model 3 Performance отримала потужніші гальма та 20-дюймові колісні диски з шинами Pirelli P Zero 4, розробленими спеціально для Tesla.

У плані зовнішнього вигляду версія Performance повторює оновлену торік Model 3, але у топового варіанта інші бампери, новий передній спліттер, змінений спойлер та розвинений дифузор. Все це дозволяє не лише краще ідентифікувати Model 3 Performance у потоці, але й працює на аеродинаміку: за даними Tesla, лобовий опір зменшився на 5%, а підйомна сила – на 36%.

У салоні машини – нові спортивні крісла з покращеною бічною підтримкою, «глибшою і зручнішою посадкою», акустична система з 17 динаміками, екран з діагоналлю 15,4 дюйма спереду та 8-дюймовий дисплей для пасажирів ззаду. Також компанія повідомила, що встановила бічні «акустичні стекла» і загалом покращила шумоізоляцію.

Tesla Model 3 Performance вже доступна для замовлення США, поставки стартують у травні чи червні. Ціна – 53 тис. доларів без урахування вартості доставки (це 1,4 тис. доларів), але на покупку машини поширюється федеральна субсидія у розмірі 7,5 тис. доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co