Повноцінний запуск електрокара Apple можливий через 5 років

Інсайдери, які знайомі з проєкт нового безпілотного електромобіля стверджують, що його повноцінний запуск займе як мінімум 5 років. Це реальний термін, тому що пандемія внесла серйозні корективи й основна частина команди проєкту змушена працювати з дому.

Як зазначає Bloomberg, вперше Apple серйозно задумалася про створення електромобіля у 2014 році, але вже через 2 роки відмовилася від проєкту. Замість електрокара вирішено було сконцентруватися виключно на системі безпілотного управління. Це призвело до скорочення кількох сотень співробітників. Останнім часом помічено, що Apple активно наймає нових працівників для участі в автомобільному проєкті.

Останні списки вакансій від американського технологічного гіганта показують, що компанія активно шукає головного інженера. У його завдання буде входити інтеграція в електромобіль аудіодрайверів, тюнерів, динаміків і мікрофонів компанії. Крім того, він повинен буде істотно доопрацювати та вдосконалити джерела живлення, бездротовий зв’язок і антену в системі автономного водіння.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело moneycontrol.com