Постачання найшвидшої версії Tesla Model S перенесли на середину наступного року

Вчорашнє підвищення ціни на Tesla Model S Plaid+ на $10000 не стало єдиною неприємною зміною. Відтепер конфігуратор на сайті виробника пропонує охочим отримати цей електромобіль запастися терпінням до середини 2022 року, хоча ще не так давно компанія розраховувала запропонувати його клієнтам до кінця поточного року.

Сайт Electrek додає, що нині Tesla не приймає замовлення на постачання найшвидшої версії Model S. Нагадаємо, що в комплектації Plaid+ цей електромобіль оснащується трьома електродвигунами сукупною віддачею 1115 кінських сил і повним приводом. Він здатний проїжджати без підзарядки 832 км, а до 100 км/год розганятися менше ніж за 1,99 секунди. Версія Plaid без суфікса Plus запропонує потужність не більше 1020 кінських сил і час розгону до «сотні» близько двох секунд при запасі ходу 624 км. Вона не тільки не подорожчала, але і буде пропонуватися відповідно до колишнього графіка, через чотири тижні від моменту замовлення в самому оптимістичному випадку.

Швидше за все, необхідність затримати вихід на ринок Tesla Model S Plaid+ викликана труднощами з випуском акумуляторних осередків типорозміру 4680, якими вона буде оснащуватися. У невеликих кількостях вони будуть випускатися на підприємствах Tesla в Каліфорнії і Неваді, а масове виробництво буде налагоджено на споруджуваних лініях в Берліні та Техасі. Корейська компанія LG Energy Solution теж планує налагодити випуск акумуляторів нового типорозміру.

Раніше Ілон Маск (Elon Musk) зізнавався, що саме необхідність налагодити випуск батарей типорозміру 4680 в достатніх кількостях є основною перешкодою на шляху організації серійного виробництва магістральних тягачів Tesla Semi. Через схожі причини затримується до наступного року і масовий випуск електричних пікапів Cybertruck. По всій видимості, виробнича програма Tesla Model S Plaid+ теж залежна від термінів доступності акумуляторних осередків типорозміру 4680 в достатніх кількостях.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...