Porsche збирається продати Bugatti хорватській компанії Rimac

В результаті угоди сам Porsche збільшить свою частку в хорватському стартапі.

Чутки про те, що керівництво Volkswagen має намір продати марку Bugatti хорватському виробнику електричних спорткарів Rimac фактично підтвердив глава Porsche Олівер Блюм. У своєму інтерв’ю німецькому журналу Automobilwoche він сказав наступне:

Зараз ми активно обговорюємо те, як найкраще вчинити з Bugatti. Ключову роль тут має відіграти компанія Rimac, оскільки у цього стартапу є відмінні технології. Ми розглядаємо різні варіанти цієї угоди. Вважаю, остаточне рішення буде прийнято керівництвом групи Volkswagen до середини року.

Нагадаємо, що зараз Porsche належить 15,5% акцій компанії Rimac, при цьому сама марка Porsche, як і Bugatti, входять в групу Volkswagen. За чутками, Rimac передадуть всі акції Bugatti, а натомість частка Porsche в хорватській фірмі істотно зросте.

Відроджена концерном Volkswagen марка Bugatti зайняла нішу виробника найдорожчих і самих швидких машин в світі. Однак в останні роки у неї з’явилися серйозні проблеми.

По-перше, посилення екологічних норм зробило випуск потужних бензинових машин майже неможливим завданням. А по-друге, з появою електричних спорткарів Rimac автомобілі Bugatti вже складно назвати найшвидшими в світі.

Якщо ж Bugatti перейде під контроль Rimac, то бренд може перейти на випуск електричних гіперкарів, які стануть швидкими як їх хорватські родичі, але при цьому ще й максимально розкішними.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Джерело automobilwoche.de


Коментарі
Завантаження...