Porsche Taycan отримає «молодшого брата»

Новинка може стати аналогом Audi A4 E-Tron.

Спочатку анонсована понад три роки тому, Premium Platform Electric – це спеціалізована архітектура електромобілів, спільно розроблена Porsche і Audi. Першими серійними моделями, які використовують цей «візок», стануть Q6 E-Tron, який вийде в 2022 році, і Macan наступного покоління (виключно на електроенергії), затверджений до випуску в 2023 році.

У той час як Audi, мабуть, веде роботи над новим електрокаром A4 E-Tron, який розташується на щабель нижче E-Tron GT в модельному ряду марки зі Штутгарта, Porsche, як кажуть, планує свою власну бюджетну альтернативу Taycan. За даними ЗМІ, інженери марки планують поїхати з Tesla Model 3 і майбутнім BMW i4, однак новий електричний седан ще не затверджений.

PPE раніше описувався як більш складна платформа, ніж MEB. У ній застосовується підрулююча задня вісь і пневматична підвіска, не кажучи вже про підтримку швидкої зарядки потужністю 350 кВт і векторизації крутного моменту. У разі потенційного електричного Porsche будуть одно- і двомоторні версії з заднім і повним приводом відповідно.

Повідомляється, що компанія може воскресити навіть назву «Cajun», яка спочатку була торговою маркою, проте офіційного підтвердження цих даних немає. Оскільки модель ще навіть не була схвалена керівництвом Porsche, малоймовірно, що серійна версія з’явиться до 2025 року, якщо вона отримає «зелене світло».

Новинку можуть почати збирати на заводі в Лейпцігу і вона повинна стати дешевшою за Taycan з заднім приводом, доступний за ціною приблизно від 80000 доларів. Також є розмови про електричний Cayenne, але кросовер, швидше за все, буде випущений в кінці цього десятиліття.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com