Популяризація електромобілів зруйнує світову автомобільну промисловість, – експерт

Витіснення машини з ДВЗ електрокарами призведе до масштабної катастрофи в промисловості. Так вважає глава компанії OCSiAl, найбільшого в світі виробника одностінних вуглецевих нанотрубок, Юрій Коропачинський, передає AMPERCAR.com.

За його словами, світовий автопром є одним з найбільших споживачів матеріалів, нафти та фінансів. Зміна вектору в цій сфері призведе до масштабних зрушень. У ланцюжку автомобілів зайнято понад 46 млн людей. Це п’ята частина жителів розвинених країн світу. Більшість з них ризикують залишитися без роботи.

Продажі в автопромі й суміжних галузях становлять 15 трлн доларів – 18% світового ВВП. Коли технологічне зрушення трапиться, випускати електромобілі будуть далеко не ті компанії, що виробляють їх сьогодні. У зв’язку з цим, деякі автовиробники можуть просто щезнути, вважає експерт.

Зазначимо, через те що електрокар кардинально відрізняється від стандартного авто, більшість процесів при виробництві можуть бути повністю роботизовані, що призведе до різких скорочень працівників по усьому світу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...