Польща готова спрямувати в Україну 25 тисяч тонн палива

Наші сусіди готові надати намі посильну підтримку у боротьбі з дефіцитом палива. Паливо в Україну зможуть доставити вже на початку наступного тижня.

У Польщі заговорили про те, що вони готові поділитися своїми запасами бензину та спрямувати до України 25 тисяч тонн палива зі своїх запасів. Водночас цього навряд чи вистачить, щоб покрити навіть місячну норму споживання палива з боку України.

Про готовність Польщі прийти на допомогу Україні повідомила віце-прем’єр-міністр України Юлія Свириденко за підсумками зустрічі з міністром клімату та довкілля Польщі Ганною Москвою.

За попередньою інформацією, паливо від Польщі зможуть доставити в Україну вже на початку наступного тижня. Крім того, з’явилася інформація, що зараз сторони роблять все можливе для збільшення пропускної спроможності польсько-українського кордону.

Зазначимо, що окрім налагодження нових логістичних ланцюжків для постачання палива, у Кабміні також ухвалили рішення про необхідність частково відмовитися від держрегулювання цін на пальне. У Мінекономіки також озвучили прогноз, згідно з яким в Україні за травень споживання дизеля становитиме 300 тис. тонн, а бензину на рівні 120 тис. тонн.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело auto.bigmir.net