Покупцям Tesla Model S Plaid нарешті назвали дати отримання машин

Схоже, виробництво оновлених моделей все ж стартувало.

Кілька клієнтів, які замовили собі оновлені Tesla Model S у версії Plaid в січні та лютому, отримали від компанії повідомлення з датами отримання своїх машин, пише канадське видання Electrek.co. Всі вони припадають на червень.

Нагадаємо, що седан Model S і кросовер Model Y оновилися на самому початку січня. Компанія планувала почати їх виробництво і постачання через пару тижнів після презентації, але з неназваних причин цього не сталося досі.

Виступаючи перед інвесторами в квітні Ілон Маск пообіцяв зробити це найближчим часом. Можна припустити, що ті, хто першими замовив оновлену модель, отримають свої автомобілі вже в кінці травня.

Інше канадське видання Drive Tesla Canada опублікувало ексклюзивний матеріал, в якому говорилося, що 11 травня Tesla Model S Plaid пройшла офіційні випробування і встановила світовий рекорд по проходженню чверті милі (402 метри) зі стартом з місця за 9,23 секунди. Це швидше, ніж результат Lucid Air (9,245) і бензинового Bugatti Chiron (9,4).

Однак зараз замітка, де також стверджувалося, що про рекорд скоро розкажуть у передачі знаменитого ведучого Джея Лено, видалена. Можливо, це було зроблено на прохання самої компанії Tesla, і в такому випадку первинній інформації можна вірити, що побічно свідчить про близькість початку виробництва Model S Plaid.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...