Покупці Tesla Model S зможуть вибирати між штурвалом і звичайним кермом

Одним з найголовніших нововведень інтер’єру Tesla Model S чергового модельного року стала поява штурвала замість звичайного рульового колеса. Одночасно компанія відмовилася від підрульових важелів на користь сенсорних клавіш. Розслідування сайту Electrek дозволило з’ясувати, що в майбутньому у покупців Tesla Model S з’явиться можливість вибрати кермо звичайної форми.

Як пояснює джерело, поки це право не реалізовано в конфігураторі на сайті Tesla, але в коді веб-сторінки вже виявлено зображення інтер’єру оновленої Model S з рульовим колесом звичної форми. Підрульових перемикачів на ньому немає, тому від деяких ергономічних компромісів піти не вдасться. Перемикання режимів трансмісії, наприклад, Tesla в перспективі взагалі хоче довірити автоматиці, яка буде передбачати, в які моменти електромобіль повинен відновити рух або змінити його напрямок.

У штаті Огайо, як зазначає Electrek, один з членів спільноти власників Tesla виявив на парковці тестовий прототип Model S з оновленими інтер’єром та екстер’єром, який оснащувався рульовим колесом класичної форми. Підрульових перемикачів він був позбавлений, а на ступиці керма виднілися характерні коліщатка прокрутки і сенсорні кнопки зі зворотним зв’язком. Представники сервісного центру Tesla заявили автору фотографій, що кругле рульове колесо буде доступне для замовлення в якості опції, але поки цю інформацію важко підтвердити офіційно. У найближчі тижні Tesla вже повинна почати постачання оновлених електромобілів Model S і Model X, які приміряють інтер’єр нового типу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co


Коментарі
Завантаження...