Після невдачі зі смартфонами, LG вирішила зосередитись на електромобілях

Кінець липня повинен стати останнім рубежем ліквідації бізнесу LG з виробництва смартфонів. Надії на стабільне зростання виторгу корейська компанія тепер пов’язує з бізнесом з виробництва автомобільних компонентів, маючи намір почати освоєння ринку електромобілів у співпраці з концерном Magna.

Сторони оголосили про готовність створити спільне підприємство LG Magna e-Powertrain зі штаб-квартирою в Південній Кореї. Канадський виробник автокомпонентів буде контролювати 49% акцій, решта дістануться LG. Виробничі і дослідницькі центри розташуються не тільки в Південній Кореї, а й в США, а також Китаї, оскільки ці ринки засновники СП вважають перспективними з точки зору реалізації електромобілів.

Клієнтами Magna є General Motors, BMW і Ford Motor, чутки також приписують канадській компанії бажання взяти участь в створенні електромобілів Apple. В цьому відношенні LG за рахунок співпраці з Magna отримає вихід на великих споживачів автокомпонентів. Для Magna співпраця з LG вигідна тим, що корейська компанія має великий досвід у виробництві інвертерів і електродвигунів, які використовувалися в побутовій техніці корейської марки. Суміжні підрозділи LG також мають великий досвід у виробництві тягових акумуляторів, дисплеїв і камер для систем активної допомоги водієві.

LG присутній на автомобільному ринку з 2013 року, але тільки за підсумками поточного року розраховує завершити звітний період без збитків на даному напрямку. Надалі LG має намір збільшувати профільну виручку щорічно на 15%. До 2024 року компанія сподівається перетворити автомобільний бізнес в одне з найбільших джерел виторгу, а поки його частка не перевищує 11%, як уточнює Nikkei Asian Review.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело asia.nikkei.com

Коментарі
Завантаження...