Підприємство Tesla у Шанхаї призупинило роботу

Наприкінці минулого тижня агентство Reuters повідомило, що найпродуктивніший майданчик зі збирання електромобілів Tesla, розташований у Шанхаї, вирушив на канікули до 1 січня включно на кілька днів раніше, ніж планувалося. Минулого року у цей період складання електромобілів у Шанхаї здійснювалось у звичайному режимі. Рішення призупинити складання машин цього року викликано як зниженням попиту, так і зростанням захворюваності серед робітників.

Не секрет, що зняття жорстких обмежень санітарного характеру цієї осені оголило недоліки політики «нульової терпимості до COVID-19», якої китайська влада дотримувалася з початку пандемії. Колективний імунітет до коронавірусної інфекції та інших захворювань виявився низьким, а тому населення Китаю зараз зіткнулося з новою хвилею захворюваності. Як пояснює Reuters, і співробітники підприємства Tesla у Шанхаї, і співробітники компаній-постачальників зараз частіше відправляються на лікарняні, і цього тижня це заважало зберегти рівний темп роботи підприємства.

Офіційно причини зупинки конвеєра в Шанхаї представники Tesla не коментують. Наслідки пандемії досі негативно впливають на попит на внутрішньому ринку КНР, і минулого тижня підприємство у Шанхаї працювало на складання машин для експорту, хоча зазвичай цей напрямок постачання обслуговується у першій половині кварталу. Зупинка конвеєра цього місяця мала знизити обсяги виробництва Tesla Model Y в Китаї на 30 %.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело reuters.com