Підприємство Tesla у Шанхаї готове збільшити обсяги випуску електромобілів до 16 тисяч штук на тиждень

За деякими оцінками, локдаун у Шанхаї, який змусив місцеве підприємство Tesla простоювати протягом 22 днів, скоротив квартальні обсяги виробництва електромобілів на понад 60 тисяч штук. Щоб компенсувати втрати, зараз компанія намагається швидше наростити обсяги виробництва і вже цього тижня розраховує випустити 16 000 машин.

За традицією, даними внутрішнього розсилання Tesla для співробітників китайського підприємства ділиться агентство Reuters. З цього вівторка на майданчику в Шанхаї щоденні обсяги виробництва електромобілів буде збільшено до 2600 штук, хоча ще у понеділок було зібрано близько тисячі машин. Тижневі обсяги виробництва планується довести до 16 000 електромобілів з урахуванням можливості роботи підприємства у три зміни.

Компанії вдалося частково відновити складання електромобілів у Шанхаї з 19 квітня, але запровадження додаткових змін постійно відкладалося через брак співробітників та комплектуючих, а також труднощі з логістикою. Першу групу з 6000 робітників компанії довелося перевозити автобусами, наданими муніципальною владою Шанхая, коли локдаун у цьому китайському мегаполісі ще не був до кінця знятий. Минулої неділі в місті почали відкриватися станції метро та деякі лінії, дозволяючи жителям швидше добиратися на роботу. У квітні Tesla спромоглася реалізувати лише 1512 електромобілів на території Китаю, а на експорт не поставила жодного, хоча шанхайське підприємство для компанії є найбільшим виробником експортної продукції.

До речі, якщо зараз підприємству в Шанхаї вдасться вийти на випуск 16 000 машин на тиждень, теоретично воно зможе випускати по 800 тисяч електромобілів на рік, і це буде рекорд для компанії. Tesla має намір побудувати в Шанхаї ще одне підприємство, разом вони зможуть збільшити обсяги випуску до 2 млн. машин на рік.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com