Перший спортивний BMW M з електроприводом з’явиться вже в цьому році

Компанія офіційно підтвердила електрифікацію свого спортивного суббренду.

У концерні BMW офіційно підтвердили, що в 2021 році на ринок вперше вийде спортивний автомобіль від відділення M з електричним приводом. Правда, баварці не уточнили, йде мова про чистий електрокар або гібрид.

Назва моделі також не називається. Однак судячи з усього, мова йде не про спортивну версію електромобіля на зразок кросовера iX M або тим більше i3 M, а про електрифікований спорткар на базі стандартної машини з двигуном внутрішнього згоряння. Принаймні в повідомленні компанії говориться, що відділення M хоче запропонувати клієнтам вибір: купити машину з потужним двигуном внутрішнього згоряння або з електричним приводом.

Можливо, перед нами підтвердження чуток про те, що в BMW готують повністю електричну версію седана M5, яка буде пропонуватися поряд з бензиновим варіантом. Нагадаємо, що такий автомобіль начебто планується оснащувати 135-кіловатною батареєю та електричним повним приводом сумарною потужністю 1020 к.с. До 100 кілометрів на годину електричний седан зможе розганятися менше ніж за три секунди.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carmagazine.co.uk