Перший електрокар Ferrari представлять в 2025 році

За словами голови правління, Ferrari робить екологічність центральною темою. Ferrari показала свій намір електрифікувати, випустивши гібрид, що підключається, SF90 Stradale.

За словами голови ради директорів Джона Елканна, екологічна мобільність стала центральною для Ferrari, оскільки бренд спортивних автомобілів, який шукає нового генерального директора, готується представити свою першу повністю електричну модель в 2025 році.

Елканн, нащадок італійської сім’ї Аньєллі, яка контролює Ferrari через свою інвестиційну компанію Exor, минулого місяця встановив точний термін для першого електромобіля. Ferrari також планує випустити свій перший позашляховик Purosangue в наступному році.

Його прихильність ставить Ferrari попереду Lamborghini, одного з її основних конкурентів, на шляху до електрифікації, оскільки бренд суперкарів, що належить Volkswagen Group, не планує запускати повністю електричну модель до другої половини десятиліття.

Ferrari шукала нового генерального директора відтоді, як в грудні пішов Луї Камільєрі, а в минулому місяці Елканн заявив, що компанія досягла значних успіхів у виборі з короткого списку сильних кандидатів.

Окремо Елканн, який також є головою Stellantis, сказав, що «День електрифікації», який автовиробник проводить в липні, стане «фундаментальною главою, оскільки Stellantis продовжує будувати своє майбутнє в якості головного героя в області сталої мобільності».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co


Коментарі
Завантаження...