Останній бензиновий BMW M в історії: якісні зображення та дата анонсу BMW M2 (G87)

Світову прем’єру заплановано на 11 жовтня.

Наступний місяць стане початком кінця для автомобілів серії BMW M, оснащених виключно двигунами внутрішнього згоряння. Справа в тому, що в жовтні BMW представить M2 (G87), яка стане останньою моделлю підрозділу Performance із ДВЗ.

Спортивне купе показали на нових зображеннях, які демонструють, зокрема, нову решітку радіатора, заднє антикрило, встановлені по центру вихлопні патрубки та нові колеса 1000M.

Світова прем’єра запланована на 11 жовтня (12 жовтня у Європі), а вихід новинки на ринок відбудеться у 2023 році. Спортивне купе збиратиметься лише в Мексиці на заводі BMW у Сан-Луїс-Потосі, а перші поставки клієнтам заплановані на весну наступного року.

На початковому етапі автомобіль буде лише задньопривідним, хоча чутки ходять і про повнопривідну версію, яка може вийти пізніше.

Нова M2, за заявою BMW, стане для ентузіастів втіленням мрії про більш легкий кузов, що вміщує двигун і коробку передач M4.

Взявши курс на екологічність поряд із відмовою від ДВЗ та випуском електромобілів, BMW також планує налагодити виробництво машин на водні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com