Опубліковані подробиці про гібридний McLaren Artura 2022 року

Відтоді, як у 2011 році McLaren занурився в лінійку серійних автомобілів з MP4-12C, майже всі інші моделі, які компанія випускала, були побудовані на тій же архітектурі або одній з її модифікацій. Але тепер британський автовиробник взяв на себе складнішу задачу.

McLaren Artura 2022 року фактично замінив модель 570S в нижній частині модельного ряду McLaren. Є ще багато невідомих нюансів про модель, але зрозумійте, що Artura має абсолютно новий двигун, нову трансмісію, нову архітектуру з вуглецевого волокна, побудовану на новому заводі, що належить McLaren.

Стало відомо, що новинка отримає гібридну силову установку на базі 3,0-літрового турбованного V6, спроєктовану із застосуванням технологій, використаних в гіперкарі McLaren P1. Більш новою є гібридна система з модулем, що підключається, яка забезпечує до 96 к.с. Літій-іонний акумулятор скромного розміру на 7,4 кВт/год живить двигун і повинен забезпечувати близько 25 км запасу ходу.

Двигун на півцентнера легше, на 4 сантиметри нижче і на 19 сантиметрів коротше колишнього V8, але за питомою потужністю нова модель залишає позаду всі McLaren з «вісімками», крім гіперкарів Senna і Elva. Невеликі габарити мотора дозволили звільнити місце у відсіку для особливо ефективного охолодження.

Потужність силової установки дорівнює 680 к.с. Вона розганяє гібрид до 100 км/год з місця за 3 с і забезпечує максималку 330 км/год.

Також повідомляється, що в основу McLaren Artura ліг абсолютно новий карбоновий монокок, розроблений спеціально під гібридні спорткари. Він має знижену масу, щоб компенсувати вагу батарей і електромотора.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com